*Tillsonburg ON location only

Dairy

 

LFL page 1

Customizing Your Class

1) Decide how many people will be in your party (2-5)

2) Choose your foods from the Food Selection List (below)

3) Contact me to arrange the date(s) for your class.  Weekly lessons break down as follows: Part 1 (2 hours), Part 2 (2 hours), Part 3 (4 hours)

$100/person

*If you would like to learn more recipes, you can add additional Food Making classes ($40 per person, per class)

LFL Condensed

 

LFL Page 2